Mezoterapia mikroigłowa DermaPen

Urządzenie DermaPEN® zostało okrzyknięte złotym standardem w technice mikronakłuwania i nagrodzone prestiżową nagrodą w kategorii: “Najlepsze Urządzenie Medyczne”.

Dzięki mikro-nakłuwaniu pobudzamy naturalne procesy autoodnowy w skórze właściwej, czyli nadbudowy nowego kolagenu i elastyny oraz tworzenia nowych naczyń krwionośnych, które odpowiadają za prawidłowe zaopatrzenia tkanek w substancje odżywcze.

Z tego zabiegu ucieszy się skóra, której brakuje elastyczności, ma rozstępy i blizny i coraz bardziej widoczne zmarszczki.

Efekty mikronakłuwania DermaPenem:

Nie ma konieczności specjalnego przygotowania skóry do zabiegu. Wykonanie zabiegu jest poprzedzone bezpłatną konsultacją. Po zabiegu może wystąpić zaczerwienienie, które może się utrzymać do dwóch dni. Do pełnej aktywności można już wrócić następnego dnia. Przez pierwsze 7 dni nie należy korzystać z sauny ani stosować gorących kąpieli. Przez pierwsze 30 dni nie należy wystawiać miejsc zabiegowych na działanie słońca bądź solarium, ewentualnie stosować kremy nawilżające z filtrami UV. Ryzyko wystąpienia przebarwień.

Przez pierwsze kilka dni (najcześciej 2 dni) zaleca się używanie kremu przyśpieszającego proces gojenia.

FAQ mezoterapii mikroigłowej – kliknij tu