O mnie

Nazywam się Agnieszka Nowakowska.
Jestem absolwentką Politechniki Łódzkiej na kierunku Technologia Chemiczna w zakresie Chemii aromatów i surowców kosmetycznych, kosmetologiem po studiach podyplomowych w Wyższej Szkole Pielęgnacji Zdrowia i Urody w Poznaniu. Mam tez przygotowanie pedagogiczne i merytoryczne zdobyte na drugich studiach podyplomowych.

Moje dotychczasowe doświadczenia sprawiły, że zapragnęłam swoją wiedzą i umiejętnościami podzielić się z Wami. Brałam udział w wyborach Miss Deaf, byłam w rękach wizażystów i stylistów oraz na wybiegu. Tak się rozpoczął mój etap wizażystki, stylistki i linergistki (wykonywanie makijażu permanentnego). Dążę do nawiązania kontaktu z klientami, zrozumienia ich potrzeb i wymagań. Największą nagrodą dla mnie jest zadowolenie klientów.

Makijaż permanentny i wizaż to moja pasja.

Wizażem zajmuję się od 2005 roku, a makijażem permanentnym od 2009r. Przez ten czas w sposób ciągły doskonalę swoje umiejętności i nabieram doświadczenia.  Nieobce mi tajniki kamuflowania mankamentów urody: korekta łuków brwiowych, kształtu ust czy oczu za pomocą kreski eyeliner i doklejanych rzęs metodą 1:1, 2-3D, 5-8D.

Wybór metody przedłużania rzęs uzależniony jest od stanu rzęs klientki jak i zamierzonego efektu. Podobnie jak przy makijażu permanentnym stawiam na podkreślenie naturalnego piękna i perfekcję.

Zapewniam bezpłatną konsultację, indywidualne podejście do klienta.

Swoim stałym i powracającym klientkom zapewniam status VIP: atrakcyjne zniżki cenowe przy kolejnych zabiegach oraz moje wsparcie i bezpłatne konsultacje również po wykonaniu zabiegu.